Anlamak, Anlamlandırmak ve Katkı Sunmak Çabası…

Anlama, Anlamlandırma ve Katkı Sunma Çabası…

Mutluyuz!

İnsanı  ve hayatı “Anlama, Anlamlandırma ve Katkı Sunmak Çabası’nda olan uzmanların ve ebeveynlerin omuzlarındaki ağır sorumluluğa destek vermek amacıyla yola çıkan “Yenikapı Psikoloji ve Terapi Yayınları” psikoloji ve terapi yayınlarında eserler çıkarmak üzere kurulmuş bir yayınevidir.

Yenikapı, 30 yıla yakın yayıncılık tecrübemizin meyvelerinden biri…

Yayıncılığın birçok alanında çok farklı eserler çıkardık, lakin bu alanın çok farklı ve özel olduğunu görüyoruz. Bu farkındalıkla, alanda bulunan en uzman kişilerle ve yurtiçi, yurtdışında bulunan kuruluşlarla işbirliği yapıyoruz.

Yolculuğumuz Başladı
Şükranlarımızı Sunarız…

Bireylerin ve toplumun gelişiminde önemli rol üstlenen bu alanda hizmet vermemize katkı sunan Genel Yayın Danışmanımız Klinik Psikolog Mehmet Teber Bey’e, yurtiçinden ve yurtdışından yazarlarımıza, editörlerimize, çevirmenlerimize, grafikerlerimize, üretim ve dijital medya ekibimize şükranlarımızı sunarız.

Bu yolda en büyük destekçilerimizin okurlarımızın olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, düşünce, öneri ve katkılarına ihtiyaç duyduğumuzu bilmelerini isteriz. Okumak ve okutmanın mutluluğunu sürekli yaşayabilmeniz dileğiyle…

Yayın Kurulu
Yenikapı- Psikoloji ve Terapi Yayınları